Co zyskasz poprawiając libido – Femin Plus i jego niesamowite możliwości

Będzie trochę nietypowo, ale niekoniecznie niezgodnie z tematyką bloga. Bo odchudzanie to nie tylko walka o szczupłą sylwetkę, ale też o świetne samopoczucie i zdrowie. Całkiem niedawno dowiedziałam się, że bardzo duży odsetek kobiet, bodajże jedna trzecia na całym globie, ma poważne zaburzenia seksualności. Przy tej okazji poznałam też tabletki o nazwie >>> Femin Plus przekonałam się, że to tabletki idealne dla kobiet.

Chociaż stworzono je po to, by poprawiały nasze libido, to w rzeczywistości ich działanie jest znacznie szersze, łącznie z działaniem wspomagającym odchudzanie. To może wydać się dość zaskakujące, ale po zapoznaniu się z listą składników Femin Plus okazuje się jak najbardziej możliwe.

Dzisiejszy post poświęconę właśnie tym składnikom i ich wpływowi nie tylko na libido, ale też na ogólne zdrowie i samopoczucie oraz sylwetkę. Mam nadzieję, że przekonam cię do suplementacji, o ile oczywiście takowej potrzebujesz.

Moc L-argininy w Femin Plus

Większość preparatów na potencję dla mężczyzn i na libido dla kobiet zawiera L-argininę, która znana jest przede wszystkim… sportowcom. Niech cię to nie zaskakuje, bo L-arginina odpowiada za utrzymanie na odpowiednim poziomie tlenku azotu, a to z kolei wpływa na rozluźnienie naczyń krwionośnych i lepsze ukrwienie całego organizmu, z narządami płciowymi włącznie. To działanie L-argininy potwierdzono badaniami, dlatego można brać ją w ciemno i to zarówno na poprawę jakości życia seksualnego, jak i dla lepszych efektów np. treningowych, czy po prostu zwiększenia wydolności i witalności.

W zalecanej przez producenta dawce Femin Plus jest aż 300 mg L-argininy HCL!

Siła Damiany w Femin Plus

Damiana to kolejny składnik, którego korzystny wpływ na potencję kobiet i mężczyn potwierdzają badania. Roślina działa silniej na kobiety, toteż w męskich suplementach ektraktów z niej trudno szukać.

Oprócz działania silnie afrodyzjakalnego Damiana ma też działanie lekko moczopędne i przeciwbakteryjne. Wspiera więc zdrowie ogólne i poprawia samopoczucie, szczególnie w okresach, w których organizm gromadzi sporo wody (przed miesiączką).

Femin Plus zawiera 200mg ekstraktu z liści Damiany w dziennej porcji.

Ekstrakt z kozieradki na libido i hormony

Ekstrakt z kozieradki jest jednym z najbardziej wszechstronnych składników, bo dzięki zawartości steroli bardzo dobrze wpływa na libido i sprawność seksualną, ale jednocześnie reguluje gospodarkę hormonalną. To ostatnie pomaga w zwalczaniu przykrych objawów PMS czy objawów menopauzy. Dodatkowo ekstrakt z kozieradki ma działanie przeciwzapalne, przeciwcholesterolowe i ogólnie pro zdrowotne.

W dziennej dawce Femin Plus jest aż 200mg tego ekstraktu!

Już dzięki połączonemu działaniu tych trzech składników można uzyskać niesamowite efekty. Wypróbuj je teraz >>> sprawdź gdzie kupić Femin Plus na stronie producenta.

Żeń-szeń na libido i sprawność ogólną

Żeń-szeń jest doskonałym afrodyzjakiem, dlatego ekstrakt z niego znajdziesz w większości tabletek i dla kobiet i dla mężczyzn. Musisz też wiedzieć, że jego bardzo pozytywny wpływ na zdrowie wielokrotnie potwierdzono badaniami. On nie tylko wzmocni twoje libido, ale i ogólną witalność.

W Femin Plus ekstrakt z żeń-szenia dodano w ilości 150mg.

Kakaowiec i lukrecja na dobry nastrój i witalność

Ekstrakty z tych roślin są bogatymi źródłami m.in. polifenoli, które z kolei działają silnie prozdrowotnie. Jednak w tym przypadku dodano je do Femin Plus by wzmocnić jego działanie odstresowujące i energetyzujące, a i dobry nastrój i witalność są kluczowe dla damskiej potencji. Warto też dodać, że są kluczowe dla dobrego sampoczucia jako takiego i oczywiście wzmagają aktywność ogólną.

W Femin Plus jest 150mg ekstraktu z kakaowca i 100mg ekstraktu z lukrecji.

Te składniki gwarantują niesamowite efekty. Wypróbuj je teraz >>> sprawdź gdzie kupić Femin Plus na stronie producenta.

Maca i miłorząb dla silnego wzmocnienia

Maca to korzeń witalności, a miłorząb znany jest z korzystnego wpływu na układ nerwowy. Jednak to nie jedyne ich zalety – bo maca jest bardzo silnym afrodyzjakiem, a miłorząb poprawia ukrwienie narządów płciowych i pośrednio uwrażliwia na dotyk. Stosując Femin Plus zyskasz więc na intensywności doznań, ale przede wszystkim – na zdrowiu.

W Femin Plus jest 100mg ekstraktu z macy i 80mg ekstraktu z miłorzębu.

Bioperyna (standaryzowana piperyna)

W Femin Plus jest też składnik pobudzający o działaniu odchudzającym. Jest nim piperyna, a właściwie piperyna sprowadzona do postaci standaryzowanego ekstraktu o nazwie Bioperine. W tym ekstrakcie jest aż 95% piperyny – alkaloidu z pieprzu. Ten ekstrakt silnie pobudza krążenie w obrębie narządów płciowych, ale jest też świetnym spalaczem!

W Femin Plus jest 10mg bioperyny.

Podsumowanie

Oprócz składników, które wymieniłam powyżej, w tabletkach znalazły się również witaminy i minerały stymulujące libido. Pełen skład znajdziesz na stronie producenta pod adresem >>> FeminPlus.pl.

Jak widzisz te tabletki gwarantują niesamowite efekty. Dlatego producent udziela na Femin Plus gwarancji. Wypróbuj je teraz bez ryzyka>>> sprawdź gdzie kupić Femin Plus na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *