Keto Actives – intensywne spalanie tłuszczu

Czy wiesz, że organizm spala tłuszcz najintensywniej wtedy, gdy przestawi się na pozyskiwanie energii nie z glukozy (cukry i węglowodany), ale z tłuszczu właśnie. Wykorzystuje wtedy do tego tkankę tłuszczową, szybko prowadząc do jej redukcji. Taki stan nazywany jest ketozą i można go wywołać przechodząc na specjalną dietę i stosując suplementy takie, jak > Keto Actives.

Dieta ketogeniczna – najefektywniejsza

Wielokrotne badania potwierdziły, że dieta ketogeniczna najintenyswniej spala tkankę tłuszczową. Umożliwia więc naprawdę szybką redukcję nadwagi.

Dzięki tej diecie znacząco zmniejsza się poziom cukru we krwi, znika problem nadmiernego apetytu, a i metabolizm jest naprawdę zadowalający.

Gdy przechodzimy na tę dietę organizm dość szybko orientuje się, że najlepszym źródłem energii jest dla niego własna tkanka tłuszczowa. I efektywnie spala ją właśnie. Jedynym problemem jest samo przejście na dietę, bo jest ona dość nietypowa. Mianowicie w jej trakcie należy spożywać w większości tłuszcze. Powinny one stanowić aż 80% codziennego pożywienia. Należy więc znacząco obniżyć spożycie węglowodanów i białek. Tłuszcze stają się naszą żywieniową bazą.

W związku z powyższym warto suplementować się > Keto Actives. O jego przydatności jeszcze opowiem, ale myślę, że najpierw warto wspomnieć o efektach.

Efekty na diecie ketogenicznej

Dieta ketogeniczna ma jedną, ogromną zaletę – mianowicie pozwala naprawdę szybko zrzucić zbędne kilogramy. Większość osób już w ciągu kilku tygodni stosowania diety keto traci kilkanaście i więcej kilogramów tłuszczu! Efekt jest więc gwarantowany. Oczywiście pod warunkiem, że przestrzega się dietetycznych zaleceń.

Warto też wspomnieć, że dieta ketogeniczna ma pewne walory zdrowotne – leczy się nią cukrzycę (naprawdę!) i padaczkę u dzieci.

Naukowcy wciąż próbują ustalić, czy ma ona też działanie antynowotworowe – ale jak dotąd nie stwierdzono tego jednoznacznie.

Dieta ketogeniczna z Keto Actives

Jak pewnie łatwo sobie wyobrazić, największym problemem w przejściu na dietę keto jest konieczność wprowadzenia drastycznych zmian w żywieniu. I zmiany te są nie byle jakie, bo współcześnie w naszych pokarmach dominują węglowodany. Nawet na dietach odchudzających, tych najbardziej restrykcyjnych, zalecana podaż węglowodanów znacząco przewyższa podaż tłuszczów.

W trakcie diety ketogenicznej jest odwrotnie – tłuszcze dominują wszystko, a ilość węglowodanów i białek zostaje zredukowana do minimum (20% całości spożywanych pokarmów).

Aż tak daleko idące zmiany trudno jest wprowadzić w życie, ale to zadanie ułatwia > Keto Actives, który pomaga szybciej uzyskać stan ketozy, a gdy już organizm przejdzie w tryb pozyskiwania energii z tłuszczu – przejście na dietę keto jest znacznie łatwiejsze.

Czym jest Keto Actives?

To suplement diety, który zawiera wyłącznie naturalne składniki pomagające w spalaniu tłuszczu i wywołaniu stanu ketozy. Działanie tych składników zostało potwierdzone badaniami, a suplement jest wysoko oceniany przez dietetyków i użytkowników.

Keto Actives pozwala wywołać / wzmocnić ketozę i przejść na dietę ketogeniczną. Wspiera ją i przyspiesza odchudzanie. Warto jednak wiedzieć, że bardzo dobrze sprawdza się też u osób, które tej diety nie stosują lub stosują ją połowicznie. To produkt, który zadziała na każdego.

Składniki Keto Actives pozwalają:

  • zmniejszyć apetyt wywołany wysokim poziomem cukru we krwi, wyregulować gospodarkę insuliną, ograniczyć spożycie węglowodanów,
  • przyspieszyć metabolizm,
  • poprawić tempo spalania tkanki tłuszczowej,
  • zwiększyć poziom energii i efektywność treningów,
  • wspomóc układ trawienny w trawieniu tłuszczów, przez co dieta ketogeniczna nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych ze strony układu pokarmowego.

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do stosowania?

Keto Actives jest bardzo bezpiecznym suplementem. Na pewno łatwiej sięgnąć po ten produkt niż wdrożyć pełnowymiarową dietę ketogeniczną.

Jedynymi przeciwwskazaniami do stosowania produktu mogą być zbyt młody wiek (suplement nie jest przeznaczony dla dzieci) oraz ciąża i karmienie piersią. Osoby chore i przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Jeśli chodzi o wskazania to Keto Actives z powodzeniem mogą wykorzystać wszystkie osoby, które:

  • chcą ułatwić sobie przejście na dietę ketogeniczną,
  • chcą przyspieszyć efekty działania tej diety,
  • chcą szybciej pozbyć się tkanki tłuszczowej, niezależnie od tego, czy stosują dietę keto, czy nie.

Czy warto przejść na dietę ketogeniczną?

Pomimo niewątpliwych walorów zdrowotnych (leczenie padaczki, cukrzycy typu 2) dieta ketogeniczna pozostaje dietą dość kontrowersyjną. Może nadmiernie obciążać najważniejsze narządy układu pokarmowego (trzustka, wątroba). Z drugiej strony jednak jest bodaj najskuteczniejszą dietą i pozwala ustrzec się przed chorobami metabolicznymi, a nawet je leczy.

Czy warto przejść na tę dietę? Na pewno musisz rozważyć wszystkie za i przeciw. Jeśli jesteś osobą zdrową – spróbuj, zawsze możesz z diety zrezygnować. Jeśli na coś chorujesz – przed rozpoczęciem diety keto koniecznie skonsultuj się z lekarzem lub niezależnym dietetykiem .

Czy warto stosować Keto Actives i gdzie je kupić?

Jeśli natomiast chodzi o Keto Actives – tu jest znacznie mniej kontrowersji i zastrzeżeń. Ten suplement, choć przeznaczono go dla osób na diecie keto, jest na tyle uniwersalny, że może być stosowany przez każdego.

Jeśli chcesz łatwiej i szybciej spalić tkankę tłuszczową skorzystaj z tej pomocy, bo warto. Więcej informacji znajdziesz na stronie > KetoActives.pl.

Na ww. stronie możesz też kupić suplement, a tańsze zakupy zrobisz na > KetoActives.pl – Oferta Specjalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *