Locerin – na włosy skład, cena, opinie

locerin skład cena opinie


Co robi artykuł o tabletkach na wypadanie włosów w blogu o odchudzaniu? Cóż, jeśli nigdy się nie odchudzałeś / nie odchudzałaś możesz nie wiedzieć, że przejście na większość diet odchudzających oznacza wzmożone wypadanie włosów. Zjawisko to towarzyszy większości „cudownych” niskokalorycznych diet, ale może też pojawić się nawet wtedy, gdy twoja dieta wydaje się dobrze zbilansowana. >>>Locerin na pewno uchroni cię przed wypadaniem włosów, a nawet poprawi ich porost. To tabletki dla każdego, kto ma poważne problemy z jakością / gęstością włosów.

Czym jest Locerin?

Jeśli zakładasz, że Locerin to tabletki takie, jak na przykład Biotebal – jesteś w błędzie. To bodaj najbardziej złożone tabletki spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku. Locerin nie tylko dostarcza włosom witamin niezbędnych do wzrostu i zahamowania wypadania, ale przede wszystkim aktywnie blokuje wypadanie i przyspiesza porost włosa.

Oczywiście zawiera też substancje wzmacniające.

W sumie ma on wszystkie te działania, jakich możesz oczekiwać od dobrego, skutecznego suplementu. Stosując Locerin zapewnisz sobie nie  tylko ochronę przed wypadaniem włosów i poprawisz wzrost włosa, ale w pełni odbudujesz piękną fryzurę. Twoje włosy staną się mocniejsze, grubsze, trwalsze, ładniejsze. Zobacz już teraz jakie efekty możesz osiągnąć >>> sprawdź na Locerin.pl.

Locerin to złożone tabletki o wszechstronnym działaniu. Są w stanie zastąpić kilka suplementów jednocześnie.

Locerin – działanie

Za moment omówię działanie poszczególnych składników Locerinu, więc jeśli szukasz dokładnych informacji przewiń lekko artykuł. Jeśli jednak wystarczy ci informacja o tym, jakie konkretnie jest działanie Locerinu, znajdziesz ją w tej właśnie sekcji. I tak:

  • Locerin to przede wszystkim produkt hamujący wypadanie włosów i stymulujący ich porost. Na tym polu sprawdza się znacznie lepiej od innych środków przeciwko wypadaniu włosów. Głównie dlatego, że działa niezależnie od przyczyn. Nieistotne jest więc to, czy twoje włosy wypadają pod wpływem zawirowań hormonalnych czy na skutek stresu czy po odchudzaniu – te tabletki zadziałają w każdym przypadku.
  • Tabletki na włosy Locerin bardzo dobrze wpływają na strukturę włosa. Odbudowują ją od wewnątrz. Sprawiają, że nawet najbardziej zniszczone włosy odzyskują ładny wygląd i połysk. Możesz zapomnieć o rozdwajających się końcówkach czy „sianie” na głowie. Locerin uporządkuje i wzmocni twoje włosy.
  • Suplement bardzo dobrze wpływa też na kondycję skóry i paznokci. Te trzy elementy (włosy, skóra, paznokcie) są wzmacniane przez podobne substancje. Tak więc możesz mieć pewność, że dzięki suplementacji Locerinem zyskasz znacznie więcej niż gęste i piękne włosy.

Składniki Locerinu

Uwaga: tych składników jest aż 16 i każdy z nich wpływa na stan włosów. Omówię je po kolei, ale z konieczności ograniczę się do najważniejszych funkcji każdego z nich. Nie chcę niepotrzebnie wydłużać artykułu.

AnaGain Nu – najważniejszy składnik

To specjalnie spreparowane białko, które aktywnie wpływa na fazy wzrostu włosa oraz na aktywność macierzy włosa i, co za tym idzie, wytwarzanie włosów. W badaniach wykazano, że już w ciągu miesiąca prowadzi do znacznej redukcji ilości wypadających włosów oraz szybszego wzrostu włosów. >>> Tu znajdziesz więcej informacji o badaniach.

Źródła krzemu: ekstrakt z pokrzywy, skrzypu, bambusa

Ekstrakty z pokrzywy i skrzypu znajdziesz w większości suplementów na włosy. Ekstrakt z bambusa spotykany jest znacznie rzadziej, choć to on działa chyba najintensywniej. Wszystkie są źródłami łatwo przyswajalnego krzemu, który jest jednym z podstawowych budulców włosów. Bez niego włosy są słabe i kruche. Dodatkowo to również źródła witamin i minerałów.

Lucerna siewna, papryczka roczna i MSM

Te składniki są nieoczywiste to znaczy, spotkasz je tak naprawdę w niewielu suplementach na włosy. A szkoda. Tym bardziej warto więc zainteresować się Locerinem. Jak działają? Wzmacniają włosy, poprawiają ich wygląd, a nawet kolor.

Piperyna dla lepszej przyswajalności i nie tylko

Piperyna, składnik czarnego pieprzu, jest ostatnio bardzo popularna, a mimo to wciąż niewielu producentów suplementów wykorzystuje jej potencjał dla poprawy przyswajalności składników zawartych w kapsułkach czy tabletkach. Producent Locerinu zadbał o to i dodał piperynę (w postaci bioperine – standaryzowany ekstrakt z pieprzu) do Locerinu właśnie.

Dzięki temu możesz liczyć na maksymalną skuteczność. Warto też wiedzieć, że piperyna jako taka również bardzo korzystnie wpływa na kondycję włosów.

Witamina C, niacyna, biotyna

Jeśli obawiasz się, że stosując Locerin będziesz musiała / musiał dodatkowo suplementować się biotyną – twoje obawy są bezpodstawne. Jak każde dobre tabletki na włosy Locerin zawiera również biotynę, a do tego nie mniej ważną niacynę i witaminę C.

Minerały: magnez, cynk, miedź, mangan, selen

Każdy z nich wpływa na kondycję włosów, a część jest bardzo często niedoceniana. Bardzo fajnym składnikiem jest tutaj m.in. miedź, która nie tylko wzmacnia włosy, ale też chroni ich kolor.

Czy Locerin ma skutki uboczne?

Jedynie, jeśli masz uczulenie na któryś z zawartych w nim składników musisz uważać z Locerinem. Z drugiej strony jednak warto wiedzieć, że nie ma w nim typowych, popularnych alergenów.

Oczywiście jeśli cierpisz na jakąś chorobę lub przyjmujesz stale leki skonsultuj się wcześniej z lekarzem. Lepiej dmuchać na zimne. To zastrzeżenie dotyczy zresztą wszystkich suplementów, nie tylko Locerinu.

Główna zasada bezpieczeństwa jest taka, że po prostu należy stosować się do zaleceń producenta a w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze pytać o radę lekarza lub farmaceutę.

Stosowanie Locerinu

Stosowanie Locerinu jest bardzo niekłopotliwe. Zgodnie z zaleceniami producenta należy przyjmować dwie kapsułki dziennie. Najlepiej na 30 minut przed spożyciem posiłku. Kapsułki trzeba popić wodą.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Jak już wspomniałam wyżej pierwsze efekty działania najważniejszego stymulatora wzrostu i blokera wypadania czyli Anagain Nu pojawią się już w ciągu pierwszego miesiąca stosowania. Te efekty są zauważalne. Średnio u osób badanych doszło do ok. 30% redukcji ilości wypadających włosów. Kolejne miesiące suplementacji dają jeszcze efekty. Optymalnie jest więc zaopatrzyć się na początek w co najmniej trzy opakowania.

Efekty są trwałe i pozwalają przetrwać okres nasilonego wypadania włosów. Oczywiście osoby stale narażone na działanie czynników powodujących wypadanie powinny raczej kontynuować suplementację lub wyeliminować te czynniki.

Gdzie kupić Locerin?

Locerin na pewno warto kupić, bo żaden inny środek dostępny w tej chwili na rynku nie działa tak dobrze na wypadanie włosów i ich porost.

Możesz go kupić u producenta w korzystnych pakietach >>> sprawdź tutaj.

Jeśli chcesz jedynie wypróbować Locerin, to skorzystaj z oferty specjalnej >>> tu kupisz Locerin 20% taniej.

I wreszcie najważniejsze: kupując Locerin niczym nie ryzykujesz, bo u producenta uzyskujesz gwarancję satysfakcji tj. zwrot pieniędzy w razie niezadowolenia z działania preparatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *