najmocniejsze spalacze tłuszczu

Najmocniejsze spalacze tłuszczu

Najmocniejszym naturalnym spalaczem tłuszczu są wciąż jeszcze mało u nas znane i najwyraźniej niedoceniane ketony malinowe. Jakiś czas temu można było spotkać je w postaci suplementów, potem występowały w nich jedynie jako dodatki – i to uwaga w nielicznych.

Dlaczego? Jakoś nie zyskały sobie popularności, choć u kulturystów (dbających o poziom otłuszczenia organizmu) mają bardzo wielu zwolenników.

Ketony z malin są prawdziwym ewenementem wśród spalaczy tłuszczu, bo są wyjątkowo bezpieczne, praktycznie nie wpływają na ciśnienie, działają szybko i skutecznie. Stosując je łatwo manipulować dawkami dopasowując je do potrzeb własnego organizmu. Trudno je kupić w czystej postaci. W tej chwili pomyślałam, że może nie zdobyły sobie popularności z jednego prostego powodu – są stosunkowo drogie, nawet diabelnie drogie, bo dla pozyskania ketonów trzeba przetworzyć mnóstwo malin, a to – wiadomo jest drogie i ze względu na ilość potrzebnego produktu wyjściowego i ze względu na proces pozyskiwania czystych ketonów.

Może kiedyś jeszcze powrócą do łask, na razie żeby je zdobyć trzeba trochę pobuszować po sklepach z suplementami (ja znam tylko jeden produkt z ketonami – konkretnie ten), albo sięgnąć po inne spalacze. Jakie?

Najmocniejsze spalacze tłuszczu – Kapsaicyna Spalacz nr 2

Pozyskiwana z czerwonych ostrych papryczek, np. chilli, jest jednym z najsilniejszych termogeników i (co za tym idzie) spalaczy. Nie jest jednak tak bezpieczna jak ketony, a żeby zauważyć jej pozytywny wpływ na spalanie trzeba ją trochę pobrać lub pozajadać się papryczkami. Kapsaicyna, jako spalacz, robi coraz większą karierę i można ją znaleźć ją w bardzo wielu suplementach (podobnie jak „ostrości” pozyskiwane z pieprzu lub imbiru – również będące spalaczami).

Kapsaicynę znajdziesz w wielu suplementach, ale ja osobiście najbardziej polecam ⇒ Silvets, bo to tabletki z kilkoma mocnymi spalaczami tłuszczu, ich działanie jest więc odpowiednio zwielokrotnione i mocniejsze.

Guarana i kawa – najmocniejsze spalacze tłuszczu i stymulatory lipolizy

Obie są źródłami kofeiny, przy czym guaranę uważa się za bezpieczniejszą. Działają przede wszystkim pobudzająco, a wiadomo, że w stanie pobudzenia człowiek spala więcej kalorii – pośrednio są więc również spalaczami. Z dostępem do nich nie ma żadnych problemów. Guarana występuje w większości suplementów odchudzających.
Działanie wymienonych wyżej spalaczy potwierdzono naukowo. Działanie pozostałych wciąż jeszcze wzbudza sporo kontrowersji bądź to ze względu na nieudowodnioną skuteczność bądź potencjalny szkodliwy wpływ na zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *