Spirulin Plus i nowe podejście do oczyszczania i odkwaszania organizmu

Spirulin Plus - tabletki na oczyszczenie i odkwaszenie organizmuSpadki formy zdarzają się wszystkim. Czasem to efekt przemęczenia, czasem stresu, czasem przejedzenia lub zjedzenia czegoś niezdrowego.

Gdy zdarza się to stosunkowo rzadko i trwa krótko, nie ma się czym martwić, to czysta fizjologia. Jednak jeśli stany te pojawiają się często i utrzymują się długo, a nie są skutkiem choroby, należy zastanowić się nad zmianami w diecie i być może w stylu życia.

Bo te problemy, to pierwsze objawy tego, że organizm nie działa tak wydaje jak powinien i być może jest to efekt skumulowania się w nim zanieczyszczeń lub zachwiania równowagi kwasowo-zasadowej.

Te spadki formy, o których wspomniałam, mogą być wręcz niezauważalne. Bo objawiają się zjawiskami, które pojawiają się tak często, że w pewnym momencie przestajemy je zauważać. Zjawiska te nie są na tyle dokuczliwe, by sprawiały, że nasze życie stało się niemożliwe i dlatego łatwo się do nich przyzwyczaić, godząc się z losem i lekkimi niedogodnościami.

Tymczasem wcale godzić się nie musimy, bo zawsze można coś poprawić.  A jeśli chodzi o codzienne funkcjonowanie, poprawiać tym bardziej należy po to, by żyło się jeszcze lepiej, jeszcze pełniej i jeszcze sprawniej.

To, o czym chcę dzisiaj opowiedzieć, to >>> Spirulin Plus, tabletki, które wyznaczyły nowe standardy w podejściu do oczyszczania i odkwaszania organizmu.

Jednocześnie chcę cię poinformować, skąd to zakwaszenie czy zanieczyszczenie się bierze i jakie błędy popełniamy najczęściej. Powiem też o objawach, które powinny być alarmujące i oczywiście o działaniu wspomnianych wyżej tabletek.

Czy muszę oczyszczać i odkwaszać organizm?

Być może nie, ale miej na uwadze to, że współczesny tryb życia i niezdrowa dieta sprawiają, że coraz więcej osób ma różne problemy ze zdrowiem, samopoczuciem, wyglądem i najczęściej nie wiadomo skąd te problemy się biorą. Tymczasem mogą one być skutkiem zanieczyszczenia organizmu i zachwiania równowagi kwasowo-zasadowej.

Przyjrzyj się diecie

Jeśli chodzi o dietę to przynajmniej trzy czynniki decydują o tym, że nasza fizjologia ulega zaburzeniu, pojawia się zakwaszenie organizmu i zanieczyszczenie.

Jakie to czynniki?

Jakość produktów

Nawet jeśli twoja dieta jest dobrze zbilansowana, starasz się odżywiać zdrowo, zgodnie z zaleceniami i wytycznymi dietetyków i lekarzy, wybierasz dobre produkty – może okazać się, że i tak nie dostarczasz sobie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Wtedy zaczynasz funkcjonować coraz gorzej. Dzieje się tak dlatego, że teoretycznie nawet te dobre produkty nie są tak bogate w składniki odżywcze jak bywały kiedyś. Warzywa, owoce, zboża uprawiane są na glebach, które nie są już tak bogate w minerały a do ich uprawy stosuje się różnego rodzaju chemiczne nawozy czy środki ochrony roślin – wszystko to wpływa na jakość i ich wartości odżywcze.

Fast Food rządzi

Mam tu na myśli nie tyle skłonność do sięgania po typowe dania typu fast food, czyli na przykład hot-dogi, hamburgery, frytki,  kebaby i tym podobne,  a raczej ogólną skłonność do tego, by posiłki przygotowywać jak najniższym kosztem, a szczególnie jak najniższym nakładem pracy.

W tym celu kupujemy półprodukty, ograniczamy czas przyrządzania pokarmów, słabo je różnicujemy. Bo łatwiej jest sięgnąć po to samo co wczoraj, niż wymyślać coś innego albo też łatwiej jest przygotować danie z kilku składników niż na przykład kilkunastu. No i wreszcie chętnie sięgamy po przetwory i już gotowe dania w słoiczkach lub mrożonki.

Ulepszacze

Słówko ulepszacze należałoby ująć w cudzysłów, a to dlatego że wszystkie dodatki obecne w produktach spożywczych, które kupujemy w sklepach, mają niby za zadanie polepszenie ich smaku i przedłużenie trwałości.  Jednak w rzeczywistości są często niepotrzebnymi zanieczyszczającymi i bardzo zakwaszającymi dodatkami.

Jak widzisz, nawet nasze nawyki dietetyczne stawiają nas na przegranej pozycji. Dlatego postaraj się o to, by od czasu do czasu wyregulować na nowo organizm, to jest oczyścić go i odkwasić. Jest jest tak jak najbardziej uzasadnione. >>> Spirulin Plus , o którym już wspomniałam, sprawdza się na tym polu wyśmienicie, a jest też o tyle dobry, że kompleksowy i niezwykle wygodny w stosowaniu.

Spójrz na to jak żyjesz

Dietę w ogromnym stopniu kształtuje nasz tryb życia. Dlatego ten element należy traktować właściwie jako nadrzędny.

Już wyjaśniam dlaczego.

Przypomnij sobie ile razy zdarzyło ci się zajadać stres lub w sytuacjach stresowych nie jeść niczego. Już samo to niezmiernie zaburza funkcjonowanie organizmu, a jeśli w stresie zaczniwesz objadać się nadmiernie, to najprawdopodobniej masz też tendencję do zjadania bardzo niezdrowych, zanieczyszczających i zakwaszających pokarmów.

Tak samo na twoje nawyki dietetyczne wpływa jakość twojego snu. Jeśli się nie wysypiasz możesz mieć tendencję do tycia, bo twój organizm zupełnie inaczej zachowuje się w stanie niewyspania niż wtedy gdy jest wypoczęty i wyspany.

Kolejna dość oczywista sprawa to brak ruchu, bo to ruch warunkuje sprawność, również sprawność różnych procesów fizjologicznych. Jeśli się nie ruszasz, organizm rozleniwia się i zwalnia tempo wszelkich przemian. Zwalnia też tempo samooczyszczania a wtedy toksyny zaczynają gromadzić się w organizmie.

Tu też >>> Spirulin Plus bardzo ci się przyda, choć oczywiście nie sprawi, że zaczniesz się ruszać, bo to zależy od ciebie, ale jeśli oczyścisz organizm, zyskasz nowe pokłady energii i w ten sposób łatwiej zmotywujesz się do aktywności.

Jakie objawy powinny cię skłonić do działania?

Do działania, czyli do zrobienia czegoś, żeby odkwasić organizm i oczyścić go przy pomocy na przykład Spirulin Plus powinny skłonić cię niżej wymienione objawy.

  • Odczuwasz nadmierną senność, masz mało energii, nie chce ci się wstać rano, kiepsko sypiasz.
  • Czujesz rozdrażnienie lub apatię, nie masz chęci do działania i brakuje ci motywacji do podjęcia jakichkolwiek aktywności.
  • Twoje włosy straciły połysk, są matowe, nadmiernie wypadają, paznokcie stały się łamliwe, twoja skóra wygląda wyraźnie na zmęczoną,  do tego pojawiają się na niej różne wypryski.
  • Bolą cię mięśnie, kręgosłup, głowa, w twoim organizmie tworzą się stany zapalne.
  • Słabo się regenerujesz, masz obrzęki, na twoich udach pojawia się cellulit.

To tylko ogólny zarys objawów. Może ich być więcej. Mogą być słabo zauważalne i o ile nie powoduje ich jakaś poważna choroba, to mogą być właśnie oznaką tego, że twój organizm jest zakwaszony i aż roi się w nim od zanieczyszczeń.

Jeśli zdecydujesz się na suplementację Spirulin Plus to już po tygodniu, dwóch, a nawet wcześniej, odczujesz znaczącą poprawę i twój wygląd ulegnie zmianie na plus.

Jeśli chodzi o działanie, które zauważysz niemal natychmiast, to będzie to usunięcie nadmiaru wody z organizmu. Składniki Spirulin Plus rewelacyjnie poprawiają cyrkulację płynów i ile nie zaniedbasz dostarczania sobie odpowiednich ilości wody (około dwóch litrów dziennie), to Spirulin Plus bardzo szybko rozprawi się z nadmiarem, który zgromadził się w twoim ciele.

Jak dokładnie działa Spirulin Plus?

Spirulin Plus w pełni zasługuje na miano najbardziej nowatorskiego produktu na rynku. A to dlatego, że żaden inny suplement nie zawiera aż tylu substancji aktywnych co on. W Spirulin Plus połączono silnie oczyszczające i wzmacniające działanie spiruliny i chlorelli oraz dodano do tego lucernę siewną, mniszek lekarski, zieloną herbatę, cynk i pokrzywę zwyczajną.

Taki skład gwarantuje bardzo wszechstronne działanie. Działanie to polega na:

  • Usunięciu z organizmu nadmiaru wody i poprawie cyrkulacji płynów ustrojowych.
  • Odkwaszeniu organizmu, czyli wyrównaniu bilansu pomiędzy kwasami i zasadami.
  • Korzystnym wpływie na funkcjonowanie nerek i układu wydalniczego, na funkcjonowanie wątroby żołądka i jelit.
  • Wyregulowaniu mechanizmów głodu i sytości, a konkretnie eliminacji skłonności do podjadania, dzięki temu że składniki bardzo korzystnie wpływają na metabolizm, gospodarkę tłuszczami i cukrem krążącym we krwi.
  • Kompleksowym oczyszczeniu organizmu z zalegających w nim toksyn i to nie tylko toksyn, które gromadzą się w resztkach pokarmowych w jelitach, ale też tych, które utknęły w komórkach i tkankach. Jest to możliwe dzięki temu, że chlorella potrafi przenikać błony komórkowe i wiązać obecne w komórkach toksyny łącznie z metalami ciężkimi, które są bodaj najcięższe do usunięcia.

To działanie Spirulin Plus zawdzięcza oczywiście zawartym w nim składnikom. A jak działają te składniki odpowiedź poniżej.

Przede wszystkim spirulina, jej jest najwięcej w tym suplemencie, ma ona właściwości nie tylko oczyszczające, ale i odchudzające. Zawiera duże ilości białka stabilizuje poziom glukozy we krwi i to ona właśnie pozwala zapanować nad podjadaniem i doskonale wpływa na układ immunologiczny.

Kolejny ważny składnik to chlorella, która jest głównym czyścicielem organizmu. Świetnie radzi sobie z toksynami zalegającymi w układzie pokarmowym, pomoże ci regularnie się wypróżniać, a dodatkowo usuwa też toksyny na poziomie komórkowym, o czym już wspomniałam – w tym metale ciężkie. Ona również wzmacnia odporność organizmu, a i sama ma też działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Lucerna siewna to kolejny niesamowicie ważny i wręcz niezwykły składnik. A to ze względu na jej silne działanie przeciwnowotworowe. Lucerna zawiera też sporo fitoestrogenów, ale przede wszystkim ma działanie odkwaszające organizm to znaczy zmienia pH organizmu najbardziej zasadowe.

Mniszek lekarski – kolejny składnik – jest prawdziwą gwiazdą wśród ziół, bo potrafi naprawdę wiele. Ma działanie przeciwzapalne, oczyszczające, usuwa nadmiar wody z organizmu, a dodatkowo bardzo dobrze wpływa na gospodarkę cholesterolem – zmniejsza poziom tego złego, a zwiększa poziom dobrego cholesterolu.

O działaniu pokrzywy zwyczajnej też na pewno zdarzyło ci się słyszeć. To ziółko świetnie wspomaga gospodarkę wodną. Usuwa nadmiar wody z organizmu, poprawia pracę nerek, zmniejsza obrzęki.  Dodatkowo jest też źródłem cennego krzemu, który poprawia wygląd włosów, skóry i paznokci.

Zielona herbata jest bardzo silnym antyoksydantem. Działa przeciwzapalnie i na pewno słyszałaś o jej właściwościach odchudzających. Zielona herbata doskonale komponuje się z resztą składników wzmacniając ich działanie.

Bardzo ważnym dodatkiem jest też cynk, który stymuluje metabolizm, jest niezbędny dla prawidłowej pracy układu odpornościowego i, co też może okazać się ważne, świetnie rozprawia się z przykrym zapachem z ust.

Spirulin Plus podsumowanie

Jak widzisz Spirulin Plus ma naprawdę nowoczesny skład i kompleksowe działanie. 

Warto go stosować i kupić, tym bardziej że producent udziela na niego gwarancji. Jeśli nie usatysfakcjonują cię efekty, zawsze możesz zwrócić kupione opakowanie i odzyskać wydane na nie pieniądze.

Spirulin Plus najlepiej kupować na oficjalnej stronie producenta która znajduje się pod adresem >>> SpirulinPlus.pl.

Możesz tam kupić pakowanie próbne, które będzie kosztować 20% taniej >>> zobacz pod tym linkiem:  SpirulinPlus -oferta specjalna, lub też pełnopłatne opakowanie bądź kilka opakowań na kilka miesięcy suplementacji. 

Jeszcze raz sprawdź jak działa Spirulin Plus >>> na tej stronie dowiesz się wszystkiego.

>>> A na tej stronie możesz zamówić korzystne pakiety cenowe, o których wcześniej wspomniałam.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *