tabletki na wzdęty brzuch

Tabletki na wzdęty brzuch

Stosowanie niektórych diet odchudzających wywołuje wzdęcia. Podobnie zresztą jest wtedy, gdy niezdrowo się odżywiamy. Nie da się ukryć, że wzdęty brzuch nie jest komfortową przypadłością. Dlatego też dobrze jest wiedzieć, które tabletki na wzdęty brzuch są w stanie przynieść ulgę. Ale zanim o środkach, warto poznać przyczyny, bo taka wiedza pozwoli nie tylko prowadzić skuteczną walkę z przypadłością, ale przy okazji pozwoli zapobiec problemowi w przyszłości.

Skąd się biorą wzdęcia?

Nie ma jednej przyczyny, która odpowiadałaby za powstawanie wzdęć. Jest to więc dość złożony problem, za powstawanie którego może odpowiadać między innymi niewłaściwy sposób odżywiania się. Warto tutaj wymienić przede wszystkim spożywanie roślin strączkowych oraz warzyw wzdymających (np. kalafiora, brokułów, kapusty). Powstawanie wzdęć może być spowodowane również spożywaniem zbyt dużej ilości alkoholu. Niekiedy wzdęty brzuch jest efektem napojów gazowanych.

Warto wiedzieć, że wzdęcia mogą być efektem jedzenia w pośpiechu. Wówczas dochodzi do łykania powietrza, co powoduje nagromadzenie się gazów.

Skuteczne tabletki na wzdęcia brzucha

Preparatów, które skutecznie pomagają zwalczyć wzdęcia brzucha jest wiele. Nie wszystkie jednak są bezpieczne w stosowaniu, nie wszystkie dają zadowalające efekty. Jeszcze inne w ogóle nie działają. Które więc wybrać? Jak odnaleźć się na rynku tabletek na wzdęty brzuch?

DIGEST IT


Są to jedne z najbardziej popularnych (a zarazem cieszących się dobrymi opiniami) środków zwalczających wzdęcia. Ich skład został tak dobrany, by walczyć nie tylko z gromadzeniem się gazów naciskających na ściany jelit, ale również by redukować zaparcia. Wszystkie składniki zawarte w Digest It są naturalne, a więc preparat jest całkowicie bezpieczny.

Osoby, które stosowały ten specyfik podkreślają, że dyskomfort spowodowany wzdęciami znika już po kilku tygodniach od zażycia kapsułki.

CLEANSE RITE


To tabletki, które najlepiej stosować w ramach siedmiodniowej kuracji oczyszczającej organizm. Można więc powiedzieć, że jest to krótka, ale skuteczna i intensywna kuracja, która pozwala wyeliminować problem wzdęć i zaparć. A to wszystko dzięki zawartości błonnika i erytrytolu – składników, które poprawiają pracę układu pokarmowego.

Warto przy tym podkreślić, że oba środki na wzdęcia skutecznie redukują problem, w krótkim czasie przywracając płaski brzuch.

Jak wspomóc skuteczność tabletek?

Warto pamiętać, że w walce z wzdęciami niezwykle ważna jest odpowiednia dieta. Właściwie powinna być ona podstawą, by tabletki na wzdęty brzuch były jeszcze skuteczniejsze.

Trzeba przede wszystkim wyeliminować te produkty spożywcze, które wpływają na powstawanie problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *